TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Transformers: Age of Extinction, de vierde film uit de franchise, moeten de autobots vluchten voor CIA-agent Harold Attinger (Kelsey Grammer). Hij heeft een team samengesteld dat de Autobots en de Decepticons moet opsporen en vernietigen.
Optimus Prime en de resterende Autobots hebben in Transformers: Age of Extinction hulp nodig. Ze komen uit bij monteur en robotexpert Cade Yeager (Mark Wahlberg). De manier waarop is vrij bijzonder: Cade koopt een oude, afgeragde vrachtwagen. Als hij het vehikel in zijn schuur aan de praat probeert te krijgen, wacht hem een verrassing: het barrel dat hij gekocht heeft is niemand minder dan Optimus Prime zelf.
Recensenten zijn over het algemeen niet zo te spreken over de Transformers-films. Ze vinden ze te lang, te luidruchtig en weinig origineel. Michael Bay had zelfs de dubieuze eer de Razzie voor slechtste regisseur te ‘winnen’ voor Transformers: Age of Extinction. Dat zal de fans allemaal worst wezen. Wereldwijd bracht de film meer dan een miljard dollar op.
Michael Bay 'transformert' daarom vrolijk door. In 2017 verscheen Transformers: The Last Knight en eind 2018 kreeg Autobot Bumblebee een eigen film. Vorig jaar is Transformers: Rise of the Beasts verschenen. Bij die laatste films is Bay niet meer de regisseur; hij produceert ze nu alleen nog maar.
Transformers: Age of Extinction is op zaterdag 15 maart 2025 om 14:15 uur te zien op Paramount Network.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'