TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al duurt het even voordat Optimus Prime aan bod komt in deze vijfde Transformers-film. De film richt zich het grootste deel van de tijd op een menselijke vriend van de Autobots: Cade Yeager.
In Transformers: Age of Extinction hielp Cade (Mark Wahlberg) de Autobots in hun strijd tegen de boze Decepticons. En als je Optimus Prime helpt, heb je vrienden. Dat betekent dat Cade in The Last Knight bescherming geniet van een paar Autobots. En niet de minste: Bumblebee, Hound, Drift en Crosshairs zorgen er samen voor dat Cade niks overkomt.
Ondertussen is Optimus Prime op weg naar de schepper van de Autobots, Unicron. Als blijkt dat Unicron plannen heeft om de aarde te vernietigen, gaan Optimus Prime, de andere Autobots en Cade de strijd aan.
Transformers: The Last Knight is dus de vijfde film in de Transformers-franchise. Daarmee is de koek nog niet op voor de ruimterobots. In december 2018 ging alweer het zesde deel in de serie in première: Bumblebee. Dit is de eerste Transformers-film die Michael Bay niet heeft geregisseerd.
Hij liet de regisseursstoel deze keer aan Travis Knight, die eerder betrokken was bij animatiefilms als Kubo and the Two Strings en Coraline.
Vorig jaar is Transformers: Rise of the Beasts verschenen. Ook daarbij trad Bay alleen op als producent.
Transformers: The Last Knight is op donderdag 4 september 2025 om 20:00 uur te zien op Paramount Network.
Deze man wil niet in Vandaag Inside, Johan Derksen baalt
13:24Dit is de startdatum van Met het mes op tafel
11:28Actrice Robin Martens misselijk en zenuwachtig voor deelname Expeditie Robinson
10:41Video: Gordon krijgt nogal wat kritiek op zijn nieuwe avontuur van Johan Derksen
10:15Nieuwe bekende namen toegevoegd aan cast Sleepers