TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al duurt het even voordat Optimus Prime aan bod komt in deze vijfde Transformers-film. De film richt zich het grootste deel van de tijd op een menselijke vriend van de Autobots: Cade Yeager.
In Transformers: Age of Extinction hield Cade (Mark Wahlberg) de Autobots in hun strijd tegen de boze Decepticons. En als je Optimus Prime helpt, heb je vrienden.
Dat betekent dat Cade in The Last Knight bescherming geniet van een paar Autobots. En niet de minste: Bumblebee, Hound, Drift en Crosshairs zorgen er samen voor dat Cade niks overkomt.
Ondertussen is Optimus Prime op weg naar de schepper van de Autobots, Unicron. Als blijkt dat Unicron plannen heeft om de aarde te vernietigen, gaan Optimus Prime, de andere Autobots en Cade de strijd aan.
Transformers: The Last Knight is dus de vijfde film in de Transformers-franchise. Daarmee is de koek nog niet op voor de ruimterobots.
In december 2018 ging alweer het zesde deel in de serie in première: Bumblebee. Dit is de eerste Transformers-film die Michael Bay niet heeft geregisseerd.
Hij liet de regisseursstoel deze keer aan Travis Knight, die eerder betrokken was bij animatiefilms als Kubo and the Two Strings en Coraline.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning