TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Buddy (Luke Benward) is niet lang geleden vader geworden. Omdat zijn eigen bedrijfje niet zo lekker loopt, beunt hij wat bij als klusjesman.
Zo komt hij in Trapped terecht bij het huis van ex-marinier Walter (Nicolas Cage) en zijn vrouw Fancy (KaDee Strickland). Hij moet hun tuinhek fiksen.
Dat is gesneuveld omdat Walter niet bepaald voorzichtig met een inbreker is omgegaan. Om maar even aan te geven wat voor persoon hij is.
Een paar ongemakkelijke gesprekken en een maaltijd later, zo vertelt Buddy in zijn verhoor aan rechercheur Jones (Kelsey Grammer), biedt Walter hem geld om Fancy te vermoorden. Maar hij heeft het niet gedaan.
Hoe het dan kan dat Fancy toch dood is? En wie heeft haar zo toegetakeld? Buddy kan het Jones in Trapped niet vertellen: hij kan zich niet meer herinneren wat er verder is gebeurd.
Tijdens de productie van Trapped hadden de makers continu geldproblemen. Misschien is dat ook wel de reden dat regisseur Stephen S. Campanelli een deel van de scènes met iPhones filmde.
Een ding is zeker: op een gegeven moment was het geld echt op. Campanelli moest daardoor twee draaidagen die nog op de planning stonden afzeggen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: B&B vol liefde blijkt lot uit de loterij op kijkluwe vrijdagavond
10:00Dyantha Brooks vertelt wat we van De Volgers mogen verwachten: 'Heel leuk spel'
09:08Shownieuws reageert op medisch nieuws Emma Heesters: 'Kippenvel'
08:57Dit zijn de gezichten van het nieuwe RTL Boulevard Summernight
08:41Victor Vlam en Dyantha Brooks verbaal slaags over Jeroen Rietbergen in de Oranjezomer