TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Undisputed III: Redemption was de Russische gevangene Yuri Boyka (Scott Adkins) nog maar een schim van de gevaarlijke bokser die hij in de vorige film was. Ondanks een zware knieblessure knokte hij zich in die film een weg terug.
In Undisputed 4 (ook wel bekend als Boyka: Undisputed IV) vecht Boyka in de kickboksring verder voor zijn comeback. Dat gaat op een gegeven moment helemaal mis. Boyka mept zijn tegenstander zo hard neer dat deze aan zijn verwondingen overlijdt. Daar voelt hij zich – uiteraard – schuldig over.
Vandaar dat Boyka zijn best doet om de weduwe van de man een handje te helpen. Zeker als hij ontdekt dat een gangster deze Alma (Teodora Duhovnikova) in zijn macht heeft. Om haar te bevrijden moet Boyka een serie gevechten winnen. Het lijkt een onmogelijk opgave, maar Boyka heeft geen keus: knokken moet hij.
De Engelse acteur Scott Adkins speelt in Boyka: Undisputed IV voor de derde keer de Russische spierbonk Yuri Boyka. Hij is maar een van de weinige acteurs uit de oudere Undisputed-films die terugkeert in die vierde deel. Buiten Adkins is Valentin Ganev de enige die in de eerdere delen heeft meegedaan. Hij speelt gevangenenbewaarder Markov.
Undisputed 4 is op woensdag 21 augustus 2024 om 22:55 uur te zien op RTL 7.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
