TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Connie (Diane Lane) is getrouwd met Ed (Richard Gere) en woont in een buitenwijk van New York. Als ze gaat winkelen in de stad, maakt ze kennis met de aantrekkelijke boekverkoper Paul Martel (Olivier Martinez). Hoewel ze het aanvankelijk niet wil, begint ze een hartstochtelijke relatie met hem.
Als Ed haar overspel ontdekt, staat haar hele leven op z'n kop. Ze zet haar huwelijk met Edward op het spel voor een affaire die waarschijnlijk alleen maar slecht kan aflopen.
Regisseur Adrian Lyne, een voormalig reclamefilmer, maakte eerder Nine 1/2 Weeks (1986) en Fatal Attraction (1987). Ook in Unfaithful, een sfeervolle remake van La femme infidèle van Claude Chabrol, gaat het om de spanning tussen erotiek en moraal.
Het had weinig gescheeld of Richard Gere had helemaal niet de rol gespeeld van bedrogen man Edward. Een heel rijtje acteurs was gevraagd voor het personage: George Clooney, Johnny Depp, John Travolta, Bruce Willis en Robert Redford. De mannen zeiden allemaal nee en zo kreeg Richard Gere de hoofdrol.
De keuze voor Diane Lane was een schot in de roos. Voor haar rol als Connie werd ze in 2003 genomineerd voor een Oscar. Ook was ze kanshebber voor een Golden Globe in de categorie Best Performance by an Actress in a Motion Picture - Drama.
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'