TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Katherine (Nicky Whelan) is een hardwerkende zakenvrouw die nog maar weinig geluk in de liefde heeft gehad.
Nadat ze op Valentijnsdag een zeer teleurstellende date heeft gehad, is ze helemaal klaar met mannen. Ze geeft de hoop op het vinden van de ware op.
Alleen kan ze haar zoektocht niet zomaar opgeven in Valentine’s Again. Op de weg terug naar huis van de date komt ze namelijk een mysterieuze vrouw tegen die een spreuk over haar uitspreekt.
Elke dag zal vanaf nu Valentijnsdag zijn voor Katherine, tot ze de ware heeft gevonden. De mysterieuze vrouw heeft haar wel een hint gegeven waar ze moet zoeken: ze is haar zielsverwant al tegengekomen die dag. Zal ze haar levenspartner vinden?
Het liefdesleven van hoofdrolspeler Nicky Whelan zag er tijdens de opnames een stuk rooskleuriger uit dan dat van haar personage in Valentine’s Again. Ze was verloofd met een van haar medespelers in de film, Kerry Rhodes.
Helaas liep het niet zoals gepland. Voor de film uitkwam in de Verenigde Staten waren ze al getrouwd en gescheiden.
Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun
01:50Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland