TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vlak voor hun eindexamens gaan vier vriendinnen een weekendje naar de Ardennen. Ze brengen dat weekend door in een afgelegen landhuis.
Jongeren die een weekendje doorbrengen in een afgelegen landhuis. Dat is in films doorgaans vragen om problemen. En die krijgen de meiden in Vals dan ook. Al ziet het daar in het begin nog niet echt naar uit.
Kim (Romy Gevers), Abby (Abbey Hoes), Pippa (Olivia Lonsdale) en Feline (Holly Mae Brood) gaan naar de Ardennen om een weekendje te zuipen en te feesten. Als ze aankomen, begint het net te sneeuwen. In België ontmoeten ze drie Nederlandse jongens. Jeroen (Thijs Boermans), Daan (Niek Roozen) en Stijn (Shahine el Hamus) zijn ook wel in voor een feestje. Dat is allemaal hartstikke gezellig. Tot Feline ineens verdwenen is.
De anderen willen wel hulp halen, maar dat gaat niet: ze zijn inmiddels ingesneeuwd.
Vals is een verfilming van het gelijknamige jeugdboek van Mel Wallis de Vries. Voor dat boek won ze in 2012 de Prijs van de Jonge Jury. De Vries is enorm populair onder lezende jongeren: na 2012 won ze die prijs met haar boeken nog zes keer.
Voordat Vals in de bioscoop verscheen, had het verhaal ook al de stap naar het theater gemaakt. In 2016 en 2017 toerde de 'thrillermusical' Vals langs de theaters.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond