TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vlak voor hun eindexamens gaan vier vriendinnen een weekendje naar de Ardennen. Ze brengen dat weekend door in een afgelegen landhuis.
Jongeren die een weekendje doorbrengen in een afgelegen landhuis. Dat is in films doorgaans vragen om problemen. En die krijgen de meiden in Vals dan ook. Al ziet het daar in het begin nog niet echt naar uit.
Kim (Romy Gevers), Abby (Abbey Hoes), Pippa (Olivia Lonsdale) en Feline (Holly Mae Brood) gaan naar de Ardennen om een weekendje te zuipen en te feesten. Als ze aankomen, begint het net te sneeuwen. In België ontmoeten ze drie Nederlandse jongens. Jeroen (Thijs Boermans), Daan (Niek Roozen) en Stijn (Shahine el Hamus) zijn ook wel in voor een feestje. Dat is allemaal hartstikke gezellig. Tot Feline ineens verdwenen is.
De anderen willen wel hulp halen, maar dat gaat niet: ze zijn inmiddels ingesneeuwd.
Vals is een verfilming van het gelijknamige jeugdboek van Mel Wallis de Vries. Voor dat boek won ze in 2012 de Prijs van de Jonge Jury. De Vries is enorm populair onder lezende jongeren: na 2012 won ze die prijs met haar boeken nog zes keer.
Voordat Vals in de bioscoop verscheen, had het verhaal ook al de stap naar het theater gemaakt. In 2016 en 2017 toerde de 'thrillermusical' Vals langs de theaters.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)