TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een kruising tussen Twilight en Harry Potter, zo zou je Vampire Academy kunnen omschrijven.
Hoofdpersoon in deze tienerfilm, naar de boeken van Richelle Mead, is Rose (Zoey Deutch). Ze is half mens, half vampier.
Op een speciale vampierschool krijgt ze een speciale opleiding: ze leert om beschermer te worden van de Moroi, een vredelievend en sterfelijk vampierras.
Haar beste vriendin Lissa (Lucy Fry) is prinses van deze goedaardige vampiers. Rose moet haar in Vampire Academy beschermen tegen de Strigoi, onsterfelijke en boosaardige bloedzuigers.
Vampire Academy deed het niet al te best aan de bioscoopkassa. Toch wilde regisseur Mark Waters ook het tweede boek in de serie graag verfilmen.
Zijn productiemaatschappij ging akkoord. op één voorwaarde.
Waters moest ervoor zorgen dat fans van de boeken anderhalf miljoen dollar ophaalden. Zo konden ze de begroting voor de film rondkrijgen.
Na een maand stond de teller van de door fans opgezette crowdfundingsactie net boven de 250.000 dollar. Bij lange na niet genoeg voor een vervolg dus.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa