TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Journalist Eddie Brock (Tom Hardy) is terug. Zijn leven is ondertussen wel een beetje veranderd.
Zijn ex-vriendin heeft inmiddels een beschaafdere man gevonden om haar leven mee te delen en Eddie bestiert zijn huishouden nu als een alleenstaande man. Alhoewel, echt alleen is hij nooit meer: in hem leeft sinds de eerste film in 2018 immers de staatsgevaarlijke antiheld Venom, die zich weinig aantrekt van Eddie en zijn ‘regels’. Eddie heeft er een hele kluif aan om Venoms moordlustige neigingen in toom te houden.
In Venom: Let There Be Carnage probeert Eddie zijn schrijfcarrière op te krikken door de ter dood veroordeelde seriemoordenaar Cletus Kasady (Woody Harrelson) te interviewen. Dat lijkt aantrekkelijk zolang deze achter slot en grendel zit, maar het loopt gigantisch uit de klauwen als Venoms aartsvijand Carnage zich in Kasady verschuilt na diens mislukte executie.
In een scène in Venom: Let There Be Carnage vliegen er helikopters rond die op zoek zijn naar Venom en Carnage. Dit was niet van tevoren gepland: de helikopters die voorbij vlogen waren voor de opnames van The Matrix Resurrections.
Die film werd rond hetzelfde deel van San Francisco gefilmd. Regisseur Andy Serkis - ook bekend als acteur uit onder andere The Lord of the Rings-films – besloot niet te wachten tot de helikopters weg waren. Hij vond het wel logisch dat er helikopters rondvlogen tijdens de scène. Later sprak Tom Hardy in de nasynchronisatie een beetje extra tekst in om te verklaren waarom ze daar vlogen.
Venom: Let There Be Carnage is op dinsdag 22 april 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'