TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tom Hardy is terug als Eddie Brock in het tweede deel van de Marvel film Venom: Let there be Carnage.
Eddie probeert zijn dagelijkse leven en carrière als journalist weer op te pakken. De symbiont daarentegen wil alleen maar bad guys in elkaar slaan. Daarnaast heeft een sadistische moordenaar het op Eddie gemunt.
In het eerste deel was al te zien hoe Eddie onder de naam Venom uitgroeide tot een anti-held die de onschuldigen probeerde te beschermen. Nu wordt de spanning nog meer opgebouwd.
Vanaf vandaag koop je Venom: Let There Be Carnage al voor €13,99. Heb je nog even geduld? Vanaf 9 februari huur je de film al vanaf €4,99. Maak gemakkelijk en gratis hier een account aan. Je betaalt per film en zit dus niet vast aan een abonnement. Zo kijk je alleen wat je ook écht wil zien.
Video: DJ Jean kan totaal niet lachen om parodievideo van Bram Krikke: 'Flauw'
09:12Maakt Married at First Sight 2026 zich op voor een heftige primeur?
08:52De TV van gisteren: 983.000 kijkers voor eerste tv-interview met premier Jetten
16:28Frank Lammers stopt met de Jumbo-reclame en zijn opvolger staat al klaar
15:30Nieuwe aflevering Break Free: Dorian wilde kinderen helpen in Oeganda en dat werd haar dood