TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Regisseur Johan Nijenhuis heeft het goed voor elkaar: een groot deel van zijn films speelt zich af op mooie, zonnige locaties.
Het begint er een beetje op te lijken dat Nijenhuis zijn films daarop uitkiest. Een beetje zoals andere mensen een vakantiebestemming uitkiezen. Dat hij denkt: 'Hmmm, ik zou wel eens een keertje naar Ibiza willen' en vervolgens Verliefd op Ibiza maakt.
In deze typische Nijenhuisromcom barst het partyeiland van de verliefde mensen. Ze zijn verliefd op elkaar, op een ander dan hun partner of op het eiland. Zo is profvoetballer Kevin (Jan Kooijman) met zijn lief (Kim Feenstra) op Ibiza, maar laat hij zijn oog vallen op weddingplanner Lizzy (Sanne Vogel). De jonge Lars (Jim Bakkum) verliest zijn hart aan de veel oudere Irma (Simone Kleinsma).
Dat zijn nog maar een paar van de verhaallijnen in Verliefd op Ibiza. Naast deze BN'ers komt er in de film nog een hele riedel bekende koppen voorbij. Zo maken onder meer Willeke van Ammelrooy, Rick Engelkes, Gigi Ravelli en Patrick Martens hun opwachting in een rolletje.
Alle verhalen komen aan het eind mooi samen bij een optreden van top-dj Armin van Buuren. Het Nederlandse publiek smulde ervan: meer dan 700.000 mensen kochten een kaartje voor de film.
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'