TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Topacteurs als David Strathairn, Kate Bosworth en Martin Sheen hebben hun krachten gebundeld in The Devil Has a Name. Benieuwd? Schakel dan vanavond om 20:30 uur over naar filmzender FilmBox.
Het zwartkomische en waargebeurde drama The Devil Has a Name draait vooral om boer Fred Stern (David Strathairn) en zijn wil om een oliebedrijf ten gronde te richten.
Deze koppige boer is niet snel boos te krijgen, maar daar komt bruut verandering in als hij ontdekt dat het oliebedrijf geleid door de psychopathische oliebarones (Kate Bosworth) stelselmatig zijn land vergiftigd. En terecht ook! Met de moed der wanhoop probeert hij ten strijde te trekken, maar op steun hoeft hij echter niet te rekenen. De volledige oliebranche wil namelijk verhinderen dat de rechtszaak een precedent schept en probeert hem daarom koste wat kost het zwijgen op te leggen. Wint het grote geld? Of de kleine man?
De hoofdrol in The Devil Has a Name is weggelegd voor de inmiddels 73-jarige David Strathairn, en dat is geen onbekende. Deze acteur maakte in 1980 al zijn filmdebuut als Ron Desjardins in Return of the Secaucus Seven. Sindsdien speelde hij rollen in zestig films, waaronder recent in Oscarwinnaar Nomadland en het momenteel in de bioscoop draaiende Where the Crawdads Sing.
The Devil Has a Name is vanavond om 20:30 uur te zien op filmzender FilmBox.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'