TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Topacteurs als David Strathairn, Kate Bosworth en Martin Sheen hebben hun krachten gebundeld in The Devil Has a Name. Benieuwd? Schakel dan vanavond om 20:30 uur over naar filmzender FilmBox.
Het zwartkomische en waargebeurde drama The Devil Has a Name draait vooral om boer Fred Stern (David Strathairn) en zijn wil om een oliebedrijf ten gronde te richten.
Deze koppige boer is niet snel boos te krijgen, maar daar komt bruut verandering in als hij ontdekt dat het oliebedrijf geleid door de psychopathische oliebarones (Kate Bosworth) stelselmatig zijn land vergiftigd. En terecht ook! Met de moed der wanhoop probeert hij ten strijde te trekken, maar op steun hoeft hij echter niet te rekenen. De volledige oliebranche wil namelijk verhinderen dat de rechtszaak een precedent schept en probeert hem daarom koste wat kost het zwijgen op te leggen. Wint het grote geld? Of de kleine man?
De hoofdrol in The Devil Has a Name is weggelegd voor de inmiddels 73-jarige David Strathairn, en dat is geen onbekende. Deze acteur maakte in 1980 al zijn filmdebuut als Ron Desjardins in Return of the Secaucus Seven. Sindsdien speelde hij rollen in zestig films, waaronder recent in Oscarwinnaar Nomadland en het momenteel in de bioscoop draaiende Where the Crawdads Sing.
The Devil Has a Name is vanavond om 20:30 uur te zien op filmzender FilmBox.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune