TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wesley (James McAvoy) is een typische kantoorslaaf. Hij gaat iedere dag met tegenzin naar zijn werk en hij dagdroomt volop van een beter, spannender leven.
Voor Wesley komt die droom uit als hij in een apotheek aan de praat raakt met Fox (Angelina Jolie). Zij vertelt hem dat hij nu lid is van een geheim genootschap van huurmoordenaars, de Fraternity.
Fraternity-baas Sloan (Morgan Freeman) doet er nog een schepje bovenop: Wesleys vader was lid van de Fraternity en stierf in het harnas. Nu is het aan Wesley om de man die zijn vader vermoordde om te leggen.
Om die taak te kunnen volbrengen, geven Fox en haar Fraternity-collega's Wesley in Wanted een spoedcursusje huurmoordenaarsvaardigheden. En warempel: Wesley blijkt een natuurtalent.
Het verhaal van Wanted doet er eigenlijk niet eens zo toe. Het draait om de actie. En daarmee zit het in deze film wel goed.
Wat heet: de Russische regisseur Timur Bekmambetov haalt zijn voet geen moment van het gaspedaal. Dat maakt de film tot een twee uur durende achtbaanrit vol actie en adrenaline.
Na zijn auditie kreeg James McAvoy de rol van Wesley niet. De filmmakers waren op zoek naar een echte actieheld.
Toen ze bedachten dat hun leading man toch meer een 'alledaags type' moest zijn, kwamen ze weer bij McAvoy uit.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)