TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gehaaide advocaat Gijs (Maarten Weijmans) is gedreven in het afhandelen van lucratieve echtscheidingen. Hij is hard op weg om partner te worden van zijn bedrijf. Het credo van Gijs luidt: alles is geoorloofd in liefde en oorlog.
De idealistische collega Cato (Elise Schaap) heeft een hele andere kijk op dit soort zaken. Liefde is volgens haar hard werken en wanneer die vervaagt, is het de taak van een advocaat om ervoor te zorgen dat mensen vreedzaam uit elkaar gaan. Wanneer ook Cato in de race is voor de felbegeerde positie van partner in het bedrijf, worden ze allebei gedwongen hun overtuigingen opnieuw onder de loep te nemen.
Als je een avondje lekker rondzapt op televisie, is de kans groot dat je verzeilt raakt in een film of serie met Elise Schaap erin. Zo is ze te zien in series als Familie Kruys en Undercover. En naast Wat is dan liefde speelt ze ook in andere romantische komedies als Ja, ik wil! en Weg van jou. In Nieuw zeer parodieert ze moderne verschijnselen en alsof dat nog niet genoeg is speelt Elise op onnavolgbare wijze bekende Nederlanders na in De tv kantine.
Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?
07:18De TV van gisteren: Kijkers blij met tv-comeback Floortje Dessing
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Cedar Cove, Behind Enemy Lines