TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wayne en Garth zijn helemaal gek van hardrock, vrouwen en flauwe grappen.
Die interesses laten ze volop terugkomen in het programma Wayne’s World dat ze voor een lokale tv-zender maken. Ze worden steeds populairder. Dit ontgaat ook de grote televisieproducent Ben Oliver (Rob Lowe) niet. Hij wil de show van de jongens graag op zijn televisiekanaal hebben.
Dit betekent nog meer succes voor Wayne en Garth. Binnen de kortste keren groeien Wayne en Garth uit tot ware televisiepersoonlijkheden. Maar onder druk van de grote baas verdwijnt het plezier bij de twee. Ook blijkt Ben er een dubbele agenda op na te houden.
Wayne’s World is gebaseerd op de gelijknamige sketch uit Saturday Night Live. Daarin komen wekelijks verschillende satirische stukjes en komieken voorbij. Vanwege de vele positieve reacties is er uiteindelijk een film van gemaakt. De film kreeg vervolgens nog een tweede deel.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'