TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wayne en Garth zijn helemaal gek van hardrock, vrouwen en flauwe grappen.
Die interesses laten ze volop terugkomen in het programma Wayne’s World dat ze voor een lokale tv-zender maken. Ze worden steeds populairder. Dit ontgaat ook de grote televisieproducent Ben Oliver (Rob Lowe) niet. Hij wil de show van de jongens graag op zijn televisiekanaal hebben.
Dit betekent nog meer succes voor Wayne en Garth. Binnen de kortste keren groeien Wayne en Garth uit tot ware televisiepersoonlijkheden. Maar onder druk van de grote baas verdwijnt het plezier bij de twee. Ook blijkt Ben er een dubbele agenda op na te houden.
Wayne’s World is gebaseerd op de gelijknamige sketch uit Saturday Night Live. Daarin komen wekelijks verschillende satirische stukjes en komieken voorbij. Vanwege de vele positieve reacties is er uiteindelijk een film van gemaakt. De film kreeg vervolgens nog een tweede deel.
Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst
08:23De TV van gisteren: Kijkers schrikken weer van de prijzen in Bed & Breakfast