TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wayne en Garth zijn helemaal gek van hardrock, vrouwen en flauwe grappen.
Die interesses laten ze volop terugkomen in het programma Wayne’s World dat ze voor een lokale tv-zender maken. Ze worden steeds populairder. Dit ontgaat ook de grote televisieproducent Ben Oliver (Rob Lowe) niet. Hij wil de show van de jongens graag op zijn televisiekanaal hebben.
Dit betekent nog meer succes voor Wayne en Garth. Binnen de kortste keren groeien Wayne en Garth uit tot ware televisiepersoonlijkheden. Maar onder druk van de grote baas verdwijnt het plezier bij de twee. Ook blijkt Ben er een dubbele agenda op na te houden.
Wayne’s World is gebaseerd op de gelijknamige sketch uit Saturday Night Live. Daarin komen wekelijks verschillende satirische stukjes en komieken voorbij. Vanwege de vele positieve reacties is er uiteindelijk een film van gemaakt. De film kreeg vervolgens nog een tweede deel.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares