TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het hele jaar door werken echtscheidingsadvocaten Jeremy en John keihard voor hun geld. Behalve in het voorjaar: die tijd besteden de vrienden aan hun hobby.
Als de lente aanbreekt, nemen John (Owen Wilson) en Jeremy (Vince Vaughn) een paar weken vrij. Zo hebben ze volop tijd voor hun passie.
In het voorjaar begint het bruiloftsseizoen. In die tijd struinen de vrienden zo veel mogelijk huwelijksfeesten af.
Wat ze daar doen? Bruidsmeisjes versieren! Op een huwelijk is iedereen blij en vol liefde.
Of juist verdrietig en jaloers. Hoe dan ook: in alle gevallen zijn de vrouwelijke bruiloftsgasten makkelijker te versieren, aldus Jeremy en John.
De mannen hebben een uitgebreide set regels waar ze als Wedding Crashers aan moeten voldoen. Maar wat als een van hen die regels overtreedt?
Wedding Crashers John en Jeremy hebben eigenlijk altijd succes. Op de bruiloft van de dochter van een belangrijke politicus (Christopher Walken) loopt het allemaal wat anders dan gepland.
John en Jeremy dansen, feesten en flirten dat het een lieve lust is. So far so good zou je zeggen.
Het wordt ingewikkeld als de vrienden ook echt verliefd worden (dat is niet de bedoeling). Nota bene op Claire (Rachel McAdams) en Gloria (Isla Fisher), de zussen van de bruid.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa