TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat op z’n zachts gezegd niet zo lekker met het huwelijk van Cassie (Emily Ratajkowski) en Bryan (Aaron Paul).
Sinds Cassie in een dronken bui is vreemdgegaan met een collega is het vertrouwen weg.
Om hun relatie toch nog een kans te geven besluiten ze een romantische luxe villa in de Italiaanse regio Umbrië te huren. Daar hebben ze een wijnkelder, een zwembad en privacy. Genoeg om de romantiek weer op te laten bloeien.
Alleen kunnen ze in Welcome Home niet lang van de privacy genieten. Ze ontmoeten de charmante Italiaan Federico (Riccardo Scamarcio) en Bryan voelt al snel nattigheid.
Hij kan de manier waarop Federico naar Cassie kijkt niet waarderen. Cassie is zich van geen kwaad bewust en wordt boos door Bryans jaloezie.
Federico is niet van plan het koppel met rust te laten. Hij maakt gebruik van Bryans jaloezie om de twee tegen elkaar uit te spelen.
Ondanks de goede inspanningen van Aaron Paul, Emily Ratajkowski en Riccardo Scamarcio weet Welcome Home niet te overtuigen. Heel lang is het vooral de soundtrack die spanning suggereert, terwijl er eigenlijk weinig spannends voorbijkomt. De beklemming en angstgevoelens die de kijker zouden moeten bekruipen, vallen tegen.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival