TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat op z’n zachts gezegd niet zo lekker met het huwelijk van Cassie (Emily Ratajkowski) en Bryan (Aaron Paul).
Sinds Cassie in een dronken bui is vreemdgegaan met een collega is het vertrouwen weg.
Om hun relatie toch nog een kans te geven besluiten ze een romantische luxe villa in de Italiaanse regio Umbrië te huren. Daar hebben ze een wijnkelder, een zwembad en privacy. Genoeg om de romantiek weer op te laten bloeien.
Alleen kunnen ze in Welcome Home niet lang van de privacy genieten. Ze ontmoeten de charmante Italiaan Federico (Riccardo Scamarcio) en Bryan voelt al snel nattigheid.
Hij kan de manier waarop Federico naar Cassie kijkt niet waarderen. Cassie is zich van geen kwaad bewust en wordt boos door Bryans jaloezie.
Federico is niet van plan het koppel met rust te laten. Hij maakt gebruik van Bryans jaloezie om de twee tegen elkaar uit te spelen.
Ondanks de goede inspanningen van Aaron Paul, Emily Ratajkowski en Riccardo Scamarcio weet Welcome Home niet te overtuigen. Heel lang is het vooral de soundtrack die spanning suggereert, terwijl er eigenlijk weinig spannends voorbijkomt. De beklemming en angstgevoelens die de kijker zouden moeten bekruipen, vallen tegen.
De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal