TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat op z’n zachts gezegd niet zo lekker met het huwelijk van Cassie (Emily Ratajkowski) en Bryan (Aaron Paul).
Sinds Cassie in een dronken bui is vreemdgegaan met een collega is het vertrouwen weg.
Om hun relatie toch nog een kans te geven besluiten ze een romantische luxe villa in de Italiaanse regio Umbrië te huren. Daar hebben ze een wijnkelder, een zwembad en privacy. Genoeg om de romantiek weer op te laten bloeien.
Alleen kunnen ze in Welcome Home niet lang van de privacy genieten. Ze ontmoeten de charmante Italiaan Federico (Riccardo Scamarcio) en Bryan voelt al snel nattigheid.
Hij kan de manier waarop Federico naar Cassie kijkt niet waarderen. Cassie is zich van geen kwaad bewust en wordt boos door Bryans jaloezie.
Federico is niet van plan het koppel met rust te laten. Hij maakt gebruik van Bryans jaloezie om de twee tegen elkaar uit te spelen.
Ondanks de goede inspanningen van Aaron Paul, Emily Ratajkowski en Riccardo Scamarcio weet Welcome Home niet te overtuigen. Heel lang is het vooral de soundtrack die spanning suggereert, terwijl er eigenlijk weinig spannends voorbijkomt. De beklemming en angstgevoelens die de kijker zouden moeten bekruipen, vallen tegen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)