TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat op z’n zachts gezegd niet zo lekker met het huwelijk van Cassie (Emily Ratajkowski) en Bryan (Aaron Paul).
Sinds Cassie in een dronken bui is vreemdgegaan met een collega is het vertrouwen weg.
Om hun relatie toch nog een kans te geven besluiten ze een romantische luxe villa in de Italiaanse regio Umbrië te huren. Daar hebben ze een wijnkelder, een zwembad en privacy. Genoeg om de romantiek weer op te laten bloeien.
Alleen kunnen ze in Welcome Home niet lang van de privacy genieten. Ze ontmoeten de charmante Italiaan Federico (Riccardo Scamarcio) en Bryan voelt al snel nattigheid.
Hij kan de manier waarop Federico naar Cassie kijkt niet waarderen. Cassie is zich van geen kwaad bewust en wordt boos door Bryans jaloezie.
Federico is niet van plan het koppel met rust te laten. Hij maakt gebruik van Bryans jaloezie om de twee tegen elkaar uit te spelen.
Ondanks de goede inspanningen van Aaron Paul, Emily Ratajkowski en Riccardo Scamarcio weet Welcome Home niet te overtuigen. Heel lang is het vooral de soundtrack die spanning suggereert, terwijl er eigenlijk weinig spannends voorbijkomt. De beklemming en angstgevoelens die de kijker zouden moeten bekruipen, vallen tegen.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen