TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Film1 Première neemt zijn kijkers vanavond vanaf 20:30 uur mee terug in de tijd. De zender zendt namelijk de film The Last Son uit, die zich afspeelt aan het einde van de negentiende eeuw.
De western The Last Son gaat dan ook over Isaac Lemay (Sam Worthington), een moordlustige crimineel die door een profetie achtervolgd wordt. Om te voorkomen dat hij vermoord wordt, wordt hij gedwongen om zijn eigen nageslacht van het leven te beroven. Gaat het hem lukken om onder andere zijn zoon Cal (Machine Gun Kelly) te vermoorden of zijn de premiejagers en de sheriff Solomon hem te slim af? Eén ding is zeker: er ontstaat een bruut kat-en-muisspel met alle gevolgen van dien.
Wie de naam 'Machine Gun Kelly' voorbij ziet komen, zal vast even met zijn wenkbrauwen fronzen. Echter, wees gerust, niemand heeft zijn kind echt zo genoemd. Het blijkt namelijk de artiestennaam van Colson Baker, een Amerikaanse singer-songwriter en acteur afkomstig uit Ohio. Niet zo gek als dit al achterhaalde informatie is. De acteur slash rapper speelde in het verleden immers al in diverse films als Bird Box, The Dirt en Nerve.
The Last Son is zaterdag 25 juni om 20:30 uur te zien op Film1 Première.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!