TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vooral dat laatste is link: één glaasje teveel en voor je het weet ben je getrouwd met een wildvreemde. Dat overkomt Cameron Diaz en Ashton Kutcher in What Happens in Vegas.
Joy (Diaz) en Jack (Kutcher) ontmoeten elkaar tijdens een avondje stappen, gokken en feesten in Las Vegas. De drank vloeit rijkelijk en het wordt al snel heel erg gezellig: ze belanden bij elkaar in bed. Geen probleem zou je zeggen. Onenightstand, moet kunnen. What happens in Vegas, stays in Vegas. Toch?
Als Joy en Jack de volgende ochtend waker worden, is hun kater niet alleen van de drank: ze ontdekken dat ze afgelopen nacht met hun dronken hoofd hebben besloten te trouwen.
Dat is toch wel een probleem. Jack en Joy hebben dronken dan wel een leuke nacht gehad samen, nuchter kunnen ze elkaar niet uitstaan. Maar het kan natuurlijk altijd nog erger: ze winnen ook nog eens een jackpot van 3 miljoen dollar.
Laten Joy en Jack hun huwelijk ontbinden en krijgen ze ruzie over het geld? Of kiezen ze ervoor om toch maar getrouwd te blijven en er samen het beste van te maken? Je ziet het in What Happens in Vegas.
Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Oogappels, The Hobbit: The Desolation of Smaug
06:00Advent dag 10 | Nooit meer streamstress met de gratis Binge-app!
18:52AVROTROS deelt nieuwe namen en eerste beelden van Woeste Grond seizoen 3
18:17Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar
14:53Seizoen 2 van Het Gouden Uur komt ook op televisie