TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Grady Tripp (Michael Douglas) schreef zeven jaar geleden een briljante debuutroman, maar sindsdien komt er niets fatsoenlijks meer uit zijn vingers. Verder doceert hij Engels aan een universiteit.
Terwijl hij werkt aan zijn langverwachte tweede roman, die maar niet af lijkt te komen, maakt hij er op liefdesgebied een puinzooi van. Deze chaos is grotendeels zijn eigen schuld, aangezien hij relaties heeft gehad met de vrouw van zijn baas en een van zijn studenten. Zijn leven wordt er niet makkelijker op wanneer een student, James Leer (Tobey Maguire), van hem een uitzonderlijk schrijftalent blijkt te zijn.
Gary beleeft in Wonder Boys met deze Leer een knotsgek weekend, met een onverwachte wending. Gary krijgt de kans om zijn leven weer op de rails te krijgen en zijn roman eindelijk te voltooien.
Filmregisseur Curtis Hanson is al zijn hele leven een grote fan van Bob Dylan. Hij trok de stoute schoenen aan en benaderde de zanger persoonlijk om een nummer te schrijven voor zijn film Wonder Boys. Dat was een schot in de roos aangezien Dylans Things Have Changed de Oscar verdiende voor beste originele lied.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij