TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Grady Tripp (Michael Douglas) schreef zeven jaar geleden een briljante debuutroman, maar sindsdien komt er niets fatsoenlijks meer uit zijn vingers. Verder doceert hij Engels aan een universiteit.
Terwijl hij werkt aan zijn langverwachte tweede roman, die maar niet af lijkt te komen, maakt hij er op liefdesgebied een puinzooi van. Deze chaos is grotendeels zijn eigen schuld, aangezien hij relaties heeft gehad met de vrouw van zijn baas en een van zijn studenten. Zijn leven wordt er niet makkelijker op wanneer een student, James Leer (Tobey Maguire), van hem een uitzonderlijk schrijftalent blijkt te zijn.
Gary beleeft in Wonder Boys met deze Leer een knotsgek weekend, met een onverwachte wending. Gary krijgt de kans om zijn leven weer op de rails te krijgen en zijn roman eindelijk te voltooien.
Filmregisseur Curtis Hanson is al zijn hele leven een grote fan van Bob Dylan. Hij trok de stoute schoenen aan en benaderde de zanger persoonlijk om een nummer te schrijven voor zijn film Wonder Boys. Dat was een schot in de roos aangezien Dylans Things Have Changed de Oscar verdiende voor beste originele lied.
Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst
08:23De TV van gisteren: Kijkers schrikken weer van de prijzen in Bed & Breakfast
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Flodder
22:14Kijkers in een scheur om kip onder arm en agenten in kano in Bureau Utrecht