TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Grady Tripp (Michael Douglas) schreef zeven jaar geleden een briljante debuutroman, maar sindsdien komt er niets fatsoenlijks meer uit zijn vingers. Verder doceert hij Engels aan een universiteit.
Terwijl hij werkt aan zijn langverwachte tweede roman, die maar niet af lijkt te komen, maakt hij er op liefdesgebied een puinzooi van. Deze chaos is grotendeels zijn eigen schuld, aangezien hij relaties heeft gehad met de vrouw van zijn baas en een van zijn studenten. Zijn leven wordt er niet makkelijker op wanneer een student, James Leer (Tobey Maguire), van hem een uitzonderlijk schrijftalent blijkt te zijn.
Gary beleeft in Wonder Boys met deze Leer een knotsgek weekend, met een onverwachte wending. Gary krijgt de kans om zijn leven weer op de rails te krijgen en zijn roman eindelijk te voltooien.
Filmregisseur Curtis Hanson is al zijn hele leven een grote fan van Bob Dylan. Hij trok de stoute schoenen aan en benaderde de zanger persoonlijk om een nummer te schrijven voor zijn film Wonder Boys. Dat was een schot in de roos aangezien Dylans Things Have Changed de Oscar verdiende voor beste originele lied.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag