TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Wrath of the Titans geniet Perseus (Sam Worthington) sinds die overwinning op Kraken van zijn rustige leven als visser.
Ondertussen rommelt het op de Olympus. De mensheid gelooft steeds minder in de Griekse goden, waardoor ze langzaam maar zeker steeds zwakker worden. De Titanen zien dat als hun kans.
Titanenleider Kronos – de vader van oppergod Zeus en zijn broers Hades en Poseidon – spant samen met de afgunstige goden Hades en Ares om Zeus gevangen te zetten.
Met Zeus in gevangenschap worden de Titanen steeds sterker en sterker. Ze gebruiken hun kracht om de wereld en de mensen te onderwerpen.
Dat kan Perseus niet zomaar laten gebeuren. Samen met koningin Andromeda (Rosamund Pike), halfgod Agenor (Toby Kebbell) en de gevallen god Hephaestos (Bill Nighy) gaat hij de strijd met de Titanen aan.
Regisseur Jonathan Liebesman vertelde Rosamund Pike dat ze in voorbereiding op haar rol de film Braveheart moest kijken. Pike dacht dat ze moest letten op Sophie Marceau, die de rol van prinses Isabelle speelt.
Dat bedoelde Liebesman niet. De regisseur wilde dat de actrice Mel Gibsons vertolking van William Wallace grondig zou bestuderen.
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang