TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Niemand die de liedjes van The Beatles kent, dus kan Jack er lekker mee aan de haal. Dat is het onwaarschijnlijke uitgangspunt van deze aanstekelijke muzikale komedie.
Scenarioschrijver Richard Curtis (Love Actually, Notting Hill) en regisseur Danny Boyle (Slumdog Millionaire, Trainspotting) sloegen de handen ineen en maakte deze muzikale hit.
Hoofdpersoon is de weinig succesvolle singer-songwriter Jack (Himesh Patel). Als hij de dag na een wereldwijde black-out in het park op zijn gitaar zit te tokkelen, merkt hij dat hij ineens de enige op aarde is die de liedjes van The Beatles kent. Door zich het oeuvre van the Fab Four toe te eigenen, wordt hij in rap tempo wereldberoemd. Dat succes heeft ook een keerzijde: het knaagt aan Jack dat hij zijn bekendheid dankt aan andermans talent.
Bovendien vervreemdt hij door al die roem steeds meer van de mensen om wie hij echt geeft. Patel werkt prima als de gewone jongen die ineens een ster is, The Beatles doen de rest.
Scenarioschrijver Richard Curtis vroeg aan Paul McCartney of ze de titel Yesterday mochten gebruiken. Sir Paul gaf zijn zegen, maar stelde voor om het in plaats daarvan Scrambled Eggs te noemen. Voordat McCartney met de tekst van Yesterday kwam, was dat namelijk de werktitel van het wereldberoemde nummer.
Lof voor Eva Jinek na weigeren vraag te beantwoorden in talkshow Gert Verhulst
14:00Deze BN'ers gaan het avontuur aan in nieuw seizoen Race Across the World
12:05B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting