TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Elke ouder heeft wel eens moeite met zijn of haar kinderen. Ze kunnen je wel eens tegen de haren in strijken of je het gevoel geven dat ze niet (meer) van je houden. Maar wat als je als ouder je kind al jarenlang haat?
De thriller We Need to Talk about Kevin draait om Eva (Tilda Swinton), een vrouw met een avontuurlijk leven. Als reisboekenschrijfster komt ze overal en stort ze zich vol overgave in allerlei culturen. Als ze verliefd wordt op Franklin (John C. Reilly), wordt alles anders. Ze trouwen en krijgen twee kinderen.
De oudste van de twee, Kevin, haalt bij Eva al van jongs af aan het bloed onder haar nagels vandaan. Tot overmaat van ramp ontspoort Kevin in zijn puberteit op gruwelijke wijze.
We Need to Talk about Kevin is een beklemmende verfilming van de gelijknamige roman van Lionel Shriver.
Tussen deze film en de vorige film van regisseur Lynne Ramsey zat een behoorlijke tijd. Morvern Callar kwam uit in 2002 en negen jaar later verscheen We Need to Talk about Kevin pas. Dat kwam onder andere doordat ze in de tussentijd lange tijd gewerkt had aan een andere boekverfilming, namelijk The Lovely Bones.
Na vier jaar werken aan het project ging de film toch niet door met Ramsey. Peter Jackson maakte de film uiteindelijk. Toen website IndieWire vroeg wat Ramsey vond van Jacksons film was ze erg duidelijk: “Absoluut verschrikkelijk.”
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park