TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als verloskundige Merel net zwanger is van een donorvader, ontmoet ze de charmante Luuk. Dat levert veel verwarring op.
Ontsluiting, tepelkloven, uitscheuren, melkpompen en poepluiers. Kersverse papa’s in paniek, vaders die liever carrière maken dan opvoeden, een tweede leg, bemoeizuchtige oma’s, slordig zwanger worden en wensouders verwikkeld in hormonen- en leeftijdskwesties.
Het zit allemaal in deze broedse romcom van regisseur Johan Nijenhuis, die draait om de 36-jarige verloskundige en alleenstaande wensmoeder Merel. Nadat ze de sprong in het diepe genomen heeft en zwanger is geraakt van een anonieme donor, ontmoet ze prompt de liefde van haar leven. Wat nu?
Naast Lieke van Lexmond zitten er nog een hoop bekende namen in de film, zoals gebruikelijk bij een Nederlandse romcom. Onder andere Bo Maerten, Manuel Broekman, Thom Hoffman, Waldemar Torenstra, Maaike Martens, Beppie Melissen en Leo Alkemade zijn te zien in Zwanger & Co.
Bo Maerten kon zich goed inleven in haar rol. Haar personage is voor het eerst zwanger. Een paar dagen voor de opnames kwam ze achter dat ze in het echt ook voor het eerst zwanger was.
Zwanger & Co is op dinsdag 20 augustus 2024 om 20:30 uur te zien op NET 5.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media