TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als verloskundige Merel net zwanger is van een donorvader, ontmoet ze de charmante Luuk. Dat levert veel verwarring op.
Ontsluiting, tepelkloven, uitscheuren, melkpompen en poepluiers. Kersverse papa’s in paniek, vaders die liever carrière maken dan opvoeden, een tweede leg, bemoeizuchtige oma’s, slordig zwanger worden en wensouders verwikkeld in hormonen- en leeftijdskwesties.
Het zit allemaal in deze broedse romcom van regisseur Johan Nijenhuis, die draait om de 36-jarige verloskundige en alleenstaande wensmoeder Merel. Nadat ze de sprong in het diepe genomen heeft en zwanger is geraakt van een anonieme donor, ontmoet ze prompt de liefde van haar leven. Wat nu?
Naast Lieke van Lexmond zitten er nog een hoop bekende namen in de film, zoals gebruikelijk bij een Nederlandse romcom. Onder andere Bo Maerten, Manuel Broekman, Thom Hoffman, Waldemar Torenstra, Maaike Martens, Beppie Melissen en Leo Alkemade zijn te zien in Zwanger & Co.
Bo Maerten kon zich goed inleven in haar rol. Haar personage is voor het eerst zwanger. Een paar dagen voor de opnames kwam ze achter dat ze in het echt ook voor het eerst zwanger was.
Zwanger & Co is op dinsdag 20 augustus 2024 om 20:30 uur te zien op NET 5.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)