TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgens het OM - dat onderzoek deed naar aanleiding van de aangifte van Meiland - is er geen 'ondersteunend bewijs' gevonden. De zaak is daarom gesloten.
Meiland deed dus begin dit jaar aangifte en schreef in haar biografie ook al over de vermeende verkrachting. Het zou plaats hebben gevonden in 2010 in Lisse. Het OM onderzocht onder meer of er sprake zou zijn geweest van dwang. "Dit onderzoek heeft geen informatie opgeleverd die de aangifte op het punt van dwang ondersteunt", zo citeert De Telegraaf het OM.
Tegenover RTL Boulevard gaf slachtofferadvocaat Sébas Diekstra een reactie op de beslissing van het OM. "Het is goed om te zien dat de politie en het Openbaar Ministerie gedegen onderzoek naar de zaak hebben gedaan. Dat het lastig werd om tot een haalbare vervolging te komen, was al duidelijk. Cliënte is aan de ene kant teleurgesteld, maar aan de andere kant ook opgelucht dat dit nu achter de rug is."
Maxime was overigens niet de enige die aangifte deed. Ook de persoon die door haar wordt beschuldigd van de verkrachting deed aangifte, van smaad. Ook in die kwestie komt geen vervolging.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4