TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgens het OM - dat onderzoek deed naar aanleiding van de aangifte van Meiland - is er geen 'ondersteunend bewijs' gevonden. De zaak is daarom gesloten.
Meiland deed dus begin dit jaar aangifte en schreef in haar biografie ook al over de vermeende verkrachting. Het zou plaats hebben gevonden in 2010 in Lisse. Het OM onderzocht onder meer of er sprake zou zijn geweest van dwang. "Dit onderzoek heeft geen informatie opgeleverd die de aangifte op het punt van dwang ondersteunt", zo citeert De Telegraaf het OM.
Tegenover RTL Boulevard gaf slachtofferadvocaat Sébas Diekstra een reactie op de beslissing van het OM. "Het is goed om te zien dat de politie en het Openbaar Ministerie gedegen onderzoek naar de zaak hebben gedaan. Dat het lastig werd om tot een haalbare vervolging te komen, was al duidelijk. Cliënte is aan de ene kant teleurgesteld, maar aan de andere kant ook opgelucht dat dit nu achter de rug is."
Maxime was overigens niet de enige die aangifte deed. Ook de persoon die door haar wordt beschuldigd van de verkrachting deed aangifte, van smaad. Ook in die kwestie komt geen vervolging.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten