TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Het veelbesproken B&B Vol Liefde loopt op RTL 4 bijna op zijn eind. Naar de een na laatste reguliere aflevering van het datingprogramma werd weer gretig gekeken.
In totaal 921.000 mensen zagen – soms met gekromde tenen – hoe de B&B-eigenaren de liefde van hun leven zochten. Zaterdagavond is er nog een laatste reguliere aflevering en zondag is er de reünie. Daar zal ongetwijfeld ook weer gretig op worden afgestemd.
Anna is een lieverd. Wat reageert ze sympathiek. #benbvolliefde pic.twitter.com/HlEQZLl5Yk — Elsschot ?????? (@marcelbar8) August 25, 2023
Tegenover het amusementsgeweld op RTL 4 zet NPO 1 natuurlijk De Slimste Mens. Vrijdagavond betrad Renée Kapitein de arena en daar keken 1,72 miljoen mensen naar. De Slimste Mens was daarmee ook het best bekeken programma van de avond. Daarna was het op dezelfde zender de beurt aan het Sterren Muziekfeest, waarin 682.000 mensen waren geïnteresseerd.
Na bijna een jaar afgesloten van de buitenwereld te hebben geleefd kwam er vrijdagavond voor de overgebleven deelnemers van Een Jaar van Je Leven een einde aan dit avontuur. Er keken 425.000 mensen. Daarna was het de beurt aan de heren van Vandaag Inside, waar 828.000 mensen op afstemden. Talkshow Humberto trok op RTL 4 598.000 kijkers.
Let’s Go Isaaaaccccc! Met vuur gespeeld vanaf dag 1. Meer dan verdiend ????????#eenjaarvanjeleven — Robin (@Robin998476311) August 25, 2023
Op NPO 3 werd de kijker getrakteerd op de WK atletiek. Tijdens de climax van de avond – de finale van de 200 meter voor mannen en vrouwen – keken 593.000 mensen. Op NPO 1 trok talkshow Op1 709.000 kijkers.
Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan
10:34Op deze datum gaat Eén Tegen 100 weer van start, met Caroline én Buddy
10:02Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is