TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
De fascinatie van de SBS-kijker met het leven van de familie Gillis lijkt definitief voorbij. De slotaflevering van het seizoen, en mogelijk de serie, zorgde voor een kijkcijferdieptepunt.
Waar De bondgenoten in de vooravond nog kon rekenen op een keurige 480.000 kijkers, zaten er nog maar 364.000 mensen op de bank om te zien hoe Peter Gillis en zijn vriendin Wendy een reisje naar Parijs maakten. De laatste Massa is kassa eindigde met voice-over Frank Lammers die "voor nu hoedoe!" riep, maar het voortbestaan van de realityreeks lijkt met dergelijke lage cijfers sowieso onzeker. De oranjezomer wist de schade vervolgens met 760.000 kijkers aardig in te halen.
Wat een vreselijk klagend verwend nest zeg die #wendy nest#massaiskassa — Marja Poelman (@poelman23) June 5, 2026
Neeee, het is ook echt geen geldwolf hoor.
#massaiskassa — Jan Hilgers (@Jhhilgers) June 5, 2026
Je zou haast weer verlangen naar Nicolleke als je Wendy zo ziet. ? #massaiskassa — Xander ?? (@011Xander) June 5, 2026
Qua kijkers was het over de gehele linie schrapen: alleen het Acht uur journaal kwam boven het miljoen. RTL 4 piekte op primetime met een bijzondere aflevering van Stars on stage die desondanks niet verder kwam dan 598.000 kijkers, wat toch nog goed was voor een negende plek in de kijkcijfer top 10. Vervolgens zakte het zendergemiddelde terug door RTL Tonight dat het moest doen met een deprimerend lage 314.000 kijkers. De gefaalde talkshow wordt volgende week uit haar lijden verlost.
Bouke!!! Prachtig! #starsonstage #misssaigon — Pien van Lambaart (@PienvanLambaart) June 5, 2026
Bauke is geboren voor de musical tranen in mijn ogen #starsonstage — Kristel Kroonenberg (@kristel4212) June 5, 2026
Ik zal wel de enige zijn, maar ik snap het positieve commentaar niet. Hij zingt goed, maar dit is niet Chris. Dit is Bouke die zijn innerlijke Elvis Presley probeert te verbergen. #starsonstage — Friso Jongsma (@friso_jongsma) June 5, 2026
Bij de publieke omroep was het ook geen vetpot wat betreft kijkdichtheid. NPO 1 zette Ik vertrek in op primetime en werd beloond met een meer dan magere 538.000 kijkers. Dan deed NPO 2 het aanzienlijk beter met 2 voor 12 dat met 787.000 kijkers het best bekeken NPO-amusementsprogramma van de avond was. Ook online werd als vanouds massaal meegespeeld met het kennisspelletje. Op NPO 3 zagen 551.000 liefhebbers hoe de Oranje Leeuwinnen met 2-3 onderuitgingen in de WK kwalificatiewedstrijd tegen Ierland.
Twijfelaars. Het woord zien en dan toch kopen. Wel knap #2voor12 — F (@ffgenoeg) June 5, 2026
Gaan ze nog een D kopen… begrijpjij dat nou…? #2voor12 — Oom Dagobert (@FransvZanten) June 5, 2026
Nu hoop ik dat ze zo dadelijk net tekort komen… hoezo koop je een letter als je het woord al weet!? #2voor12 — Patrick Craenmehr (@pcraenmehr) June 5, 2026
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek