TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Anniko van Santen reikt donderdag op het Gouden Televizier-Ring Gala een van de prijzen uit. De presentatrice heeft de eer om de Televizier-Ster Online-videoserie te overhandigen aan de winnaar.
Dat betekent dat Anniko Politievlogger Jan-Willem, Robbert Rodenburg of de mannen van StukTV mag verblijden met de prijs. Alhoewel bij winst van Politievlogger Jan-Willem het een virtuele felicitatie wordt, aangezien hij niet op het gala aanwezig kan zijn.
Anniko is natuurlijk een vaste waarde voor het programma Opsporing Verzocht, dat ze al sinds 2005 presenteert. Het programma zelf heeft dit jaar ook reden voor een feestje, want het bestaat al 40 jaar!
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Wie de andere prijzen uitreiken is nog even geheim. Maar de komende dagen brengt RTL Boulevard verschillende nieuwtjes naar buiten over het gala. Dus hou vooral deze pagina en RTL Boulevard in de gaten om niets te missen.
Belangrijkste om te weten is natuurlijk dat het Gouden Televizier-Ring Gala a.s. donderdag vanaf 20.30 uur live te volgen is op NPO1.
NLZIET is sponsor van de Gouden Televizier-Ring Verkiezing
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij