TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Grote kans dat je de nieuwe naam al een paar keer voorbij hebt zien komen, want eind augustus werd bekend dat de naam Televizier-Ster is aangepast naar Televizier-Ring. Nu mogen we ook bekendmaken hoe deze award er precies uitziet.
De winnaars in de categorieën Presentator, Acteur, Talent, Impact, Online-videoserie en Jeugd ontvangen allemaal deze prachtige nieuwe Televizier-Ring.
De naamsverandering heeft natuurlijk ook een reden. Door Televizier-Ring te gebruiken sluiten de categorieën van de verkiezing meer op elkaar aan en wordt het één geheel. De hoofdprijs blijft nog wel de Gouden Televizier-Ring voor favoriete tv-programma.
Het ontwerp van de Televizier-Ring is gemaakt door beeldend kunstenaar Anneke Schat. Zij heeft ook de Gouden Televizier-Ring ontworpen, waarop deze nieuwe award gebaseerd is.
Wie er precies met de nieuwe Televizier-Ringen vandoor gaan zien we op donderdag 12 oktober tijdens het 58e Gouden Televizier-Ring Gala in het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam.
De Rode Loper is vanaf 20:30 uur te zien en het Gala volgt om 21:00 uur. Beide zijn live te volgen bij AVROTROS op NPO 1.
Lees ook:
De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter
15:37Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer overweegt emigratie naar Kenia