TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Op de blauwe loper van het televisiegala had het trio een gesprekje met Aran Bade van RTL Boulevard waarin ze vooruitblikten op de avond.
Arnout Hauben (foto, links) gaf aan minder rustig te zijn dan hij oogde: "Heel veel gezonde spanning, mijn hart gaat wild tekeer. Maar we zijn heel fier en heel blij dat we hier mogen zijn. Dat is heel bijzonder."
Over hun winkansen bleven de Vlamingen bescheiden. Zo sprak Ruben Callens (foto, uiterst rechts) ware woorden: "Het is heel moeilijk in te schatten. We hebben de derde plek al!". Met drie genomineerden is dat een niet te ontkrachten constatering.
Verder spraken de mannen hun bewondering uit voor 'concurrent' André van Duin die met Denkend aan Holland in dezelfde categorie meedoet. Hauben en Philippe Niclaes: "Wij twee zijn opgegroeid in de legacy van André van Duin: met natte haartjes op de bank naar hem kijken. We moeten straks sowieso op de foto met André."
Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?