TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Weinig acteurs zijn zo veelzijdig als Frank Lammers; hij speelt net zo gemakkelijk een nietsontziende drugscrimineel als Ferry ‘king of the camping’ Bouman (Netflix) als sympathieke huisvader in de Jumbo-reclames. En dit jaar voegde hij een hele respectabele Willibrord Frequin in de Videoland-serie Máxima aan zijn oeuvre toe. Wie hij ook speelt, Nederland vreet het op.
Frank was samen genomineerd met zijn televisievrouw Elise Schaap en met Pierre Bokma. Een indrukwekkend rijtje maar het was Frank die aan het langste eind trok. Anna Gimbrère en Nynke de Jong mochten de prijs uitreiken aan de blije winnaar: "Tweevoudig Nederlands kampioen acteren, dat vind ik mooi. Zeker in dit gezelschap. Elise en Pierre zijn twee van m'n favoriete collega's. Den Haag is lelijk, de wereld is lelijk, laten we hier een beetje liefde verspreiden, geef degene naast je een knuffel. Dank je wel!"
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven