TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Weinig acteurs zijn zo veelzijdig als Frank Lammers; hij speelt net zo gemakkelijk een nietsontziende drugscrimineel als Ferry ‘king of the camping’ Bouman (Netflix) als sympathieke huisvader in de Jumbo-reclames. En dit jaar voegde hij een hele respectabele Willibrord Frequin in de Videoland-serie Máxima aan zijn oeuvre toe. Wie hij ook speelt, Nederland vreet het op.
Frank was samen genomineerd met zijn televisievrouw Elise Schaap en met Pierre Bokma. Een indrukwekkend rijtje maar het was Frank die aan het langste eind trok. Anna Gimbrère en Nynke de Jong mochten de prijs uitreiken aan de blije winnaar: "Tweevoudig Nederlands kampioen acteren, dat vind ik mooi. Zeker in dit gezelschap. Elise en Pierre zijn twee van m'n favoriete collega's. Den Haag is lelijk, de wereld is lelijk, laten we hier een beetje liefde verspreiden, geef degene naast je een knuffel. Dank je wel!"
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij