TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Het is niet alle tv-makers gegund om een Gouden Televizier-Ring te winnen, maar Henny Huisman lukte het tot twee keer toe. En nu... geeft hij ze weg!
Hoe zit dat precies?
De presentator won de Gouden Televizier-Ring maar liefst twee keer: in 1985 voor de Playback Show en in 1988 voor de Surpriseshow. Menig tv-maker is daar jaloers op en zou de felbegeerde prijs graag op zijn of haar schoorsteenmantel zien prijken.
Bij Henny hebben de Ringen echter lang genoeg in huis staan glinsteren, want hij geeft ze nu aan een ander.
Bekijk ook: alles over de Gouden Televizier-Ring Verkiezing
Namelijk aan Eppo van Nispen tot Sevenaer, de directeur van Beeld & Geluid in Hilversum. De presentator doet niet alleen afstand van tweemaal de Gouden Televizier-Ring, maar ook van al zijn andere prestigieuze tv-prijzen.
Die zullen daar naar eigen zeggen 'voor eeuwig' blijven. Net als 1500 uur aan tv-shows van Henny die nu in het archief van het museum zijn opgenomen.
Op Instagram laat de presentator weten blij te zijn met deze donatie aan Beeld & Geluid.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden