Gouden Televizier-Ring
Jaap Reesema en Nielson brengen ode tijdens Gouden Televizier-Ring gala
Irma Tomas
  ·  
Ieder jaar is er tijdens het Ring-Gala een in memoriam om nog eens terug te denken aan alle bekende mensen die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen.
Overleden neef
Nielson schreef Grijs nadat zijn beste vriend en neef overleed. Jaap Reesema zong het lied in de afgelopen editie van Beste Zangers en maakte veel indruk met zijn vertolking.
Bellenblaas
In het liedjesprogramma vertelde Nielson over de bellenblaas die een belangrijke rol speelde tijdens hun vriendschap. En de bellen gaan we ook terugzien tijdens het optreden van Nielson en Jaap tijdens het Gala.
Het afgelopen jaar overleden onder meer Henny Vrienten, Willibrord Frequin en Jan Rot.
Het Gouden Televizier-Ring Gala is op donderdag 6 oktober 2022 om 20:30 uur te zien op NPO 1.

NLZIET is sponsor van de Gouden Televizier-Ring Verkiezing
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
De hartverwarmende romcom Bros is nu te zien op SkyShowtime
Ben je nog op zoek naar een heerlijke feelgoodfilm dit weekend? Check dan zeker de film Bros die nu te zien is op SkyShowtime.
Nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters van start op NPO 3
Nadat Roger Brown zich binnen weet te liegen bij een headhuntersfirma laat hij zich door niemand tegenhouden om de top te bereiken. De nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters is gebaseerd op personages van de misdaadauteur Jo Nesbø.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 19:39Tino Martin deze zomer te zien in Videoland-documentaire
14:52Tino Martin krijgt eigen documentaire op Videoland
14:19Oud-finalist Het Perfecte Plaatje Argentinië Thomas Berge gaat fotograferen
14:15De echte liefjes van de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden
13:37Mia Nicolai is klaar voor solo avontuur