TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eén ding is zeker: 2020 was een jaar om nooit te vergeten. In Guido Weijers: De oudejaarsconference 2020 blikt de cabaretier terug op de afgelopen maanden. Dat doet hij met grappen, ongemakkelijke waarheden en gitzwarte humor. Omdat de wereld in brand staat en het volgens Weijers vijf voor twaalf is, vindt hij het tijd voor een confrontatie en die gaat hij live aan.
Vanwege de coronamaatregelen mogen er maar dertig mensen in een theater zijn. Dat is weinig publiek voor een conference en dus weinig gelach. En dat is jammer, vindt Weijers daarom doet hij zijn show vanaf een nog onbekende locatie waar meer publiek mag zijn. Want: “Een grap zonder lach heeft geen waarde”, aldus de cabaretier op Instagram. Het is al de tiende keer dat Weijers op deze manier het jaar afsluit. Vorig jaar zette RTL 4 Martijn Koning op oudjaarsavond, maar dat werd geen groot succes.
Partnerbijdrage
Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All