TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jan des Bouvrie overleed vorig jaar aan de gevolgen van kanker. Enkele maanden voor zijn dood gaf de immer optimistische ontwerper een interview aan Jaïr Ferwerda voor zijn programma Hai society. Jan en zijn vrouw Monique hebben het plaatsje Saint-Tropez in Nederlandse societykringen op de kaart gezet als hotspot. Ferwerda wil van Des Bouvrie weten wat de allure van het bescheiden vissersdorpje is en krijgt een rondleiding door zijn stijlvolle villa.
Elders in Saint-Tropez ontmoet de presentator de veelgevraagde Nederlandse kunstenares Caroline Dechamby. Zij verwerkt zichzelf in bekende doeken van artiesten zoals Andy Warhol, Roy Liechtenstein en René Magritte. En Ferwerda leert Saint-Tropez kennen vanaf het water, uiteraard aan boord van een miljoenenjacht.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig