TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hannah en Peter kochten drie jaar geleden hun eerste eigen woning in het centrum van Alkmaar. Aan het huis uit 1911 moest wel heel wat verbouwd worden.
Met een beetje hulp van vrienden en familie had dit geen probleem hoeven zijn. Maar door de snelle komst van hun liefdesbaby en het totale gebrek aan kluservaring is het project echter hopeloos gestrand.
Ze wonen nu al ruim twee jaar met een baby in een bouwput. Hannah is aan het eind van haar latijn en schakelt de hulp van presentator John Williams in.
In het RTL4-programma Help, mijn man is klusser! wordt hulp geboden aan wanhopige vrouwen van doe-het-zelvers die vaak al jaren in onafgemaakte huizen moeten wonen. De partner wordt geconfronteerd met de gevolgen van zijn 'wanklusgedrag' en met een professioneel klusteam aan het werk gezet.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie