TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hannah en Peter kochten drie jaar geleden hun eerste eigen woning in het centrum van Alkmaar. Aan het huis uit 1911 moest wel heel wat verbouwd worden.
Met een beetje hulp van vrienden en familie had dit geen probleem hoeven zijn. Maar door de snelle komst van hun liefdesbaby en het totale gebrek aan kluservaring is het project echter hopeloos gestrand.
Ze wonen nu al ruim twee jaar met een baby in een bouwput. Hannah is aan het eind van haar latijn en schakelt de hulp van presentator John Williams in.
In het RTL4-programma Help, mijn man is klusser! wordt hulp geboden aan wanhopige vrouwen van doe-het-zelvers die vaak al jaren in onafgemaakte huizen moeten wonen. De partner wordt geconfronteerd met de gevolgen van zijn 'wanklusgedrag' en met een professioneel klusteam aan het werk gezet.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'