TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hannah en Peter kochten drie jaar geleden hun eerste eigen woning in het centrum van Alkmaar. Aan het huis uit 1911 moest wel heel wat verbouwd worden.
Met een beetje hulp van vrienden en familie had dit geen probleem hoeven zijn. Maar door de snelle komst van hun liefdesbaby en het totale gebrek aan kluservaring is het project echter hopeloos gestrand.
Ze wonen nu al ruim twee jaar met een baby in een bouwput. Hannah is aan het eind van haar latijn en schakelt de hulp van presentator John Williams in.
In het RTL4-programma Help, mijn man is klusser! wordt hulp geboden aan wanhopige vrouwen van doe-het-zelvers die vaak al jaren in onafgemaakte huizen moeten wonen. De partner wordt geconfronteerd met de gevolgen van zijn 'wanklusgedrag' en met een professioneel klusteam aan het werk gezet.
Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'
09:37Om deze reden ontbreekt Hélène Hendriks onverwacht bij De Oranjezomer
09:32Online ophef bij kijkers De Avondetappe: 'Groot gemis'
09:15B&B Vol Liefde-veteraan Eveline deelt gouden tips voor nieuwe deelnemers