TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De BN’ers stonden vorige week nog met beide benen op de grond in een natuurgebied. Dat is deze week wel anders. Voor Het perfecte plaatje gaan ze namelijk de lucht in om foto’s vanuit een helikopter te maken. Voor de ene kandidaat is dit letterlijk een hoogtepunt, terwijl anderen juist moeten proberen om hun angsten te overwinnen.
Natuurlijk is de beoordeling van de foto’s weer in handen van Cynthia Boll en William Rutten. Laatstgenoemde vertelt dat hij dergelijke opdrachten met een beetje actie en beweging wel kan waarderen. “Het is best lastig om iets vast te leggen waar actie in zit. Zeker als je geen (technische) ervaring hebt. Je registreert iets, maar hebt het niet in de hand. Ook kan je niet zeggen: stop even. Het is zoals het is.”
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'