TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim drie jaar duurde de theatertournee van de voorstelling Adem in, adem uit van Jochem Myjer. Vorig jaar sloot de cabaretier de reeks af met zijn honderdste voorstelling, die plaatsvond in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. In Het uur van de wolf: Jochem Myjer - Nog eentje dan brengt filmmaker Suzanne Raes in beeld hoe Myjer toeleefde naar die laatste show; een 'uitputtingsslag waar alles voor moest wijken', vermeldt het persbericht.
De populaire, hyperactieve Myjer staat bekend om zijn energieke manier van doen. Te zien is hoe hij zichzelf hélemaal geeft tijdens zijn voorstellingen, maar ook wat een wissel dit trekt op hemzelf en zijn gezin. "Deze docu is zo kwetsbaar dat ik er zelf bijna niet naar kan kijken", aldus Myjer zelf op zijn Facebookpagina.
Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'