TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hanneke liet eerder al blijken het een jammerlijke zaak nooit meer gevraagd te worden voor De Wereld Draait Door, dat in 2020 zijn laatste uitzending genoot. "Eerst belden ze eens in de drie weken. Op een gegeven moment dacht ik: ik heb al meer dan een maand niets gehoord. Dat werden maanden. En als het dan nog langer stil blijft, besef je dat je bent verdwenen uit de kaartenbak." In een gesprek met haar zoon Gijs, die podcasts maakt en daarin zijn moeder geregeld belt, komt het onderwerp ter sprake. "Het heeft me jarenlang hoog gezeten", aldus de presentatrice.
Ze vertelt in de podcastaflevering dat 'iemand uit de omgeving van het programma' haar onlangs vertelde hoe de vork daadwerkelijk in de steel zat. Het bleek om een opmerking te gaan die Hanneke in een eerdere aflevering van DWDD maakte. "Ik vroeg Matthijs of hij ook ging herdenken op 4 mei. ‘Nee, ik kijk dan televisie', antwoordde hij. Ik zei daarna wat badinerend: 'oh, is dat zo? Ik had jou als Amsterdamse jongen wel ingeschat als iemand die live ergens zou gaan herdenken'. Ik zat maar te kwebbelen en had niet door dat hij echt ineenkromp. Ik dacht zelf dat ik een soort ironie uitstraalde, maar het kwam helemaal verkeerd over. Ik heb het nu teruggekeken en dacht: ja, nu zie ik het ook," aldus Hanneke.
Waarom de presentatrice zelf nooit meer iets van Matthijs van Nieuwkerk of het DWDD-productieteam gehoord heeft, weet ze niet. “Ik heb Matthijs daar nog wel eens een appje over gestuurd, maar nooit een antwoord gekregen. Het heeft me jarenlang hoog gezeten.” Het lijkt onwaarschijnlijk dat Hanneke ooit bevestiging krijgt op het voorval. Een woordvoerder van BNNVARA laat namelijk weten dat Matthijs hier niet op gaat reageren. “In een talkshow is het een komen en gaan van gasten. Welke afwegingen er achter de schermen worden gemaakt is niet iets wat we publiekelijk evalueren. Zeker zes jaar na dato niet."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag