TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het jaar afsluiten met een feest der herkenning kan op oudjaarsavond met Ik hou van Holland. Teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Leo Alkemade maken hun opwachting samen met presentatoren die in de afgelopen 25 jaar voor SBS 6 hebben gewerkt. De presentatie ligt uiteraard in handen van Linda de Mol.
Tijdens het spel komen de leukste fragmenten uit 25 jaar SBS-televisie voorbij. Wat te denken van een klassieker als Over de roooie, waarin toevallige voorbijgangers op straat werd gevraagd bizarre opdrachten uit te voeren in ruil voor duizend gulden. Maar ook recenter werk komt voorbij, bijvoorbeeld de realityserie Chateau Meiland en Undercover in Nederland. De grote vraag is welk team de meeste fragmenten uit het SBS 6-archief herkent.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar