TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het jaar afsluiten met een feest der herkenning kan op oudjaarsavond met Ik hou van Holland. Teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Leo Alkemade maken hun opwachting samen met presentatoren die in de afgelopen 25 jaar voor SBS 6 hebben gewerkt. De presentatie ligt uiteraard in handen van Linda de Mol.
Tijdens het spel komen de leukste fragmenten uit 25 jaar SBS-televisie voorbij. Wat te denken van een klassieker als Over de roooie, waarin toevallige voorbijgangers op straat werd gevraagd bizarre opdrachten uit te voeren in ruil voor duizend gulden. Maar ook recenter werk komt voorbij, bijvoorbeeld de realityserie Chateau Meiland en Undercover in Nederland. De grote vraag is welk team de meeste fragmenten uit het SBS 6-archief herkent.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam