TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Olaf (51), Wil (56), Ferdinand (47), Jacob (53), Jan Arie (50) en Gertjan (47), de mannen die met Bert van Leeuwen de bergen in trokken, lijden in meer of mindere mate aan een midlifecrisis. Ze weten even niet meer hoe het verder moet in hun relatie en werk. En ze vragen zich af wat ze met de rest van hun leven willen.
In Mannen in het wild wordt de oplossing in de natuur gezocht. De heren bouwen tipi's, moeten zelf water zoeken, houthakken en vuur stoken. En een douche of toilet zijn al helemaal niet voor handen, laat staan een smartphone. Ze zijn -op weg naar een bergtop- helemaal op elkaar aangewezen. Omdat praten altijd zin heeft, is er ook een therapeut mee voor de nodige ondersteuning.
Of de mannen eruit komen, moeten we afwachten, maar Bert van Leeuwen is ervan overtuigd dat Mannen in het wild zin heeft gehad. „Voor ons vertrek vroeg ik me af of tien dagen genoeg zouden zijn om een verandering teweeg te brengen. Ik snap nu dat dat echt nut heeft. Je bent helemaal uit je sleur, je stelt jezelf vragen die je al lang had weggestopt, kortom: je komt anders terug.”
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans