TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Olaf (51), Wil (56), Ferdinand (47), Jacob (53), Jan Arie (50) en Gertjan (47), de mannen die met Bert van Leeuwen de bergen in trokken, lijden in meer of mindere mate aan een midlifecrisis. Ze weten even niet meer hoe het verder moet in hun relatie en werk. En ze vragen zich af wat ze met de rest van hun leven willen.
In Mannen in het wild wordt de oplossing in de natuur gezocht. De heren bouwen tipi's, moeten zelf water zoeken, houthakken en vuur stoken. En een douche of toilet zijn al helemaal niet voor handen, laat staan een smartphone. Ze zijn -op weg naar een bergtop- helemaal op elkaar aangewezen. Omdat praten altijd zin heeft, is er ook een therapeut mee voor de nodige ondersteuning.
Of de mannen eruit komen, moeten we afwachten, maar Bert van Leeuwen is ervan overtuigd dat Mannen in het wild zin heeft gehad. „Voor ons vertrek vroeg ik me af of tien dagen genoeg zouden zijn om een verandering teweeg te brengen. Ik snap nu dat dat echt nut heeft. Je bent helemaal uit je sleur, je stelt jezelf vragen die je al lang had weggestopt, kortom: je komt anders terug.”
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'