TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de leerlingen die in het verleden deelnamen aan het NTR-programma ontbreekt elke vorm van nazorg bij Dream school. Ze klagen ook over wurgcontracten die ze moesten tekenen. Een van de pijnpunten in het contract is de boete van 1000 euro die kandidaten moeten betalen als ze zich terugtrekken uit het programma.
Maandag stuurden deelnemers een brief naar allerlei media met hun klachten. Daarin staat ook dat ze 'geen veilige omgeving' ervoeren tijdens de opnamen.
Twee van de leerlingen van dit seizoen, Joëlle en Chess, klaagden vrijdag bij 6 Inside over het gebrek aan nazorg. De NTR heeft inmiddels gereageerd op de klachten en de omroep zegt in een reactie tegen Nu.nl dat volgens hen alles goed is geregeld. „Voor dit programma zijn door de producent twee bureaus ingeschakeld met elk zijn expertise om de deelnemers voor, tijdens en na de opnamen bij te staan. In het algemeen geldt voor het traject na de opnames een begeleiding van tenminste een half jaar, naargelang de wensen en ambities van de kandidaten.”
In Dream School helpen Lucia Rijker en Eric van 't Zelfde leerlingen die zonder diploma van school kwamen, aan een nieuw begin door middel van lessen van leuke en inspirerende leraren.
Zo gaat KRO-NCRV om met de uitgestelde aflevering van De Slimste Mens
12:25Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse