TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de leerlingen die in het verleden deelnamen aan het NTR-programma ontbreekt elke vorm van nazorg bij Dream school. Ze klagen ook over wurgcontracten die ze moesten tekenen. Een van de pijnpunten in het contract is de boete van 1000 euro die kandidaten moeten betalen als ze zich terugtrekken uit het programma.
Maandag stuurden deelnemers een brief naar allerlei media met hun klachten. Daarin staat ook dat ze 'geen veilige omgeving' ervoeren tijdens de opnamen.
Twee van de leerlingen van dit seizoen, Joëlle en Chess, klaagden vrijdag bij 6 Inside over het gebrek aan nazorg. De NTR heeft inmiddels gereageerd op de klachten en de omroep zegt in een reactie tegen Nu.nl dat volgens hen alles goed is geregeld. „Voor dit programma zijn door de producent twee bureaus ingeschakeld met elk zijn expertise om de deelnemers voor, tijdens en na de opnamen bij te staan. In het algemeen geldt voor het traject na de opnames een begeleiding van tenminste een half jaar, naargelang de wensen en ambities van de kandidaten.”
In Dream School helpen Lucia Rijker en Eric van 't Zelfde leerlingen die zonder diploma van school kwamen, aan een nieuw begin door middel van lessen van leuke en inspirerende leraren.
Partnerbijdrage
Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken
20:26Opnames realityserie Wolter Kroes starten binnenkort
16:22Hassan Slaby keert terug in GTST