TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de leerlingen die in het verleden deelnamen aan het NTR-programma ontbreekt elke vorm van nazorg bij Dream school. Ze klagen ook over wurgcontracten die ze moesten tekenen. Een van de pijnpunten in het contract is de boete van 1000 euro die kandidaten moeten betalen als ze zich terugtrekken uit het programma.
Maandag stuurden deelnemers een brief naar allerlei media met hun klachten. Daarin staat ook dat ze 'geen veilige omgeving' ervoeren tijdens de opnamen.
Twee van de leerlingen van dit seizoen, Joëlle en Chess, klaagden vrijdag bij 6 Inside over het gebrek aan nazorg. De NTR heeft inmiddels gereageerd op de klachten en de omroep zegt in een reactie tegen Nu.nl dat volgens hen alles goed is geregeld. „Voor dit programma zijn door de producent twee bureaus ingeschakeld met elk zijn expertise om de deelnemers voor, tijdens en na de opnamen bij te staan. In het algemeen geldt voor het traject na de opnames een begeleiding van tenminste een half jaar, naargelang de wensen en ambities van de kandidaten.”
In Dream School helpen Lucia Rijker en Eric van 't Zelfde leerlingen die zonder diploma van school kwamen, aan een nieuw begin door middel van lessen van leuke en inspirerende leraren.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman
10:52De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze