TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De actrice zag gisteren een celstraf van 2 jaar en een boete van 1000 euro tegen zich geëist van de Vlaamse officier van justitie wegens handel in drugs. Het is afwachten waar de straf uiteindelijk op uitdraait, maar Imanuelle Grives is voorlopig sowieso uitgeacteerd.
Een woordvoerder van de NTR zei dat er intern flink wat discussie is geweest of de Zappelinserie Dropje überhaupt nog uitgezonden moest worden, maar de omroep vond de serie te waardevol om op de plank te laten liggen. "We denken bovendien dat ouders goed in staat zijn onderscheid te maken tussen een actrice en de rol die ze speelt."
Dropje is een puppeteering-animatie en live-actionserie met poppen en echte acteurs en is vanaf 9 december iedere werkdag te zien op NPO 3 om 7.000 uur. Imanuelle Grives speelt een winkeljuffrouw die van alles verkoopt maar geen drugs.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer