TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De actrice zag gisteren een celstraf van 2 jaar en een boete van 1000 euro tegen zich geëist van de Vlaamse officier van justitie wegens handel in drugs. Het is afwachten waar de straf uiteindelijk op uitdraait, maar Imanuelle Grives is voorlopig sowieso uitgeacteerd.
Een woordvoerder van de NTR zei dat er intern flink wat discussie is geweest of de Zappelinserie Dropje überhaupt nog uitgezonden moest worden, maar de omroep vond de serie te waardevol om op de plank te laten liggen. "We denken bovendien dat ouders goed in staat zijn onderscheid te maken tussen een actrice en de rol die ze speelt."
Dropje is een puppeteering-animatie en live-actionserie met poppen en echte acteurs en is vanaf 9 december iedere werkdag te zien op NPO 3 om 7.000 uur. Imanuelle Grives speelt een winkeljuffrouw die van alles verkoopt maar geen drugs.
Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is