TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De actrice zag gisteren een celstraf van 2 jaar en een boete van 1000 euro tegen zich geëist van de Vlaamse officier van justitie wegens handel in drugs. Het is afwachten waar de straf uiteindelijk op uitdraait, maar Imanuelle Grives is voorlopig sowieso uitgeacteerd.
Een woordvoerder van de NTR zei dat er intern flink wat discussie is geweest of de Zappelinserie Dropje überhaupt nog uitgezonden moest worden, maar de omroep vond de serie te waardevol om op de plank te laten liggen. "We denken bovendien dat ouders goed in staat zijn onderscheid te maken tussen een actrice en de rol die ze speelt."
Dropje is een puppeteering-animatie en live-actionserie met poppen en echte acteurs en is vanaf 9 december iedere werkdag te zien op NPO 3 om 7.000 uur. Imanuelle Grives speelt een winkeljuffrouw die van alles verkoopt maar geen drugs.
Miljoenenjacht terugkijken: Mark wint één miljoen euro
13:40Holland Zingt Hazes is dit jaar te zien op NPO Start
11:28De Slimste Mens-fans, opgelet: waarom de nieuwste aflevering vanavond al te zien is
10:55Dave Roelvink en Marijn Kuipers vertellen alles over huwelijksaanzoek en 'beuker van een ring'
10:01Kandidaat Wie is de Mol? moest vroegtijdig terugvliegen door 'ondraaglijke pijn'