TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij hield het zelf op keelklachten. Maar omdat weekblad Privé zijn verblijf in de kliniek ontdekte, geeft het management van de Volendammer nu toe dat het inderdaad flink mis was. Jan Smit werd in Spanje behandeld door een team van Nederlandse psychotherapeuten.
En nu is het nog steeds niet in orde. Jan heeft een appartement gehuurd buiten Volendam waar hij verblijft wanneer het thuis te druk wordt. Hij heeft immers drie kinderen van 12, 9 en 6 rondlopen. Zelf reageerde Jan ook op de berichten van zijn stevige burn-out. De kern van het verhaal is dat deze tegenslag Jan niet klein gaan krijgen.
Jan Smit moet in mei weer helemaal boven Jan zijn, want dan presenteert hij het Eurovisie Songfestival.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6