TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schouten zou volgens de leiding te loslippig zijn geweest over interne aangelegenheden binnen Talpa Network, zo vertelt de journalist in de talkshow van GeenStijl.
“Talpa belt mij op. ‘Ja, we wilden eigenlijk een gesprek’, zeggen ze. ‘En dat gesprek gaat niet meer door. Jij hebt verteld hoe wij beleid voeren hier en je hebt verteld dat je hier op gesprek moest komen. We vinden het niet leuk dat jij dat allemaal hebt verteld. Dat kan niet, want dat is tegen onze regels’”, begint Schouten zijn verhaal.
Voor hij tekende bij Talpa, gaf Schouten naar eigen zeggen al aan geen politiek-correcte programma’s te maken. Hoewel ze destijds niet moeilijk deden, is Talpa nu toch gevoeliger dan gedacht. “Ik zit niet meer bij Talpa MCN (multi channel network, red). De laatste aflevering is maandag opgenomen, dinsdag uitgezonden en woensdag werd ik gebeld door de meneer van Talpa.”
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'