TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu krijgt Özcan Akyol wel vaker doodsbedreigingen, maar dit keer dreigde de gek in kwestie ook het jonge dochtertje van de columnist iets aan te doen. Dat was een brug te ver. De politie moest flink aan de bak om de bedreiger op te sporen, het moest een rechtshulp verzoek in Amerika via Google doen om de gegevens van de persoon in kwestie te achterhalen.
Akyol krijgt het vaak te verduren wanneer hij een column schrijft over Turkije, het land van zijn ouders. Bij kritiek op Turkije wordt hij bedreigd door Turken, bij kritiek op Nederland zijn de Nederlanders boos. Hij kan het dus nooit goed doen. Deze zomer werd ene Khalid H. nog tot vier dagen cel veroordeeld omdat hij Akyol negen nare berichten had gestuurd via Facebook.
Zelf heeft Eus wel een tip voor mensen die het gezellig willen hebben op social media.
Hier weer de maandelijkse mededeling dat iedereen die níet obsessief, haatdragend of een man is (stom volk) er beter aandoet op me op https://t.co/Bhkkdg8dqK te volgen. Daar zijn de menssn nog nog niet compleet de kluts kwijt. Kusjes. — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) November 15, 2019
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag