TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu krijgt Özcan Akyol wel vaker doodsbedreigingen, maar dit keer dreigde de gek in kwestie ook het jonge dochtertje van de columnist iets aan te doen. Dat was een brug te ver. De politie moest flink aan de bak om de bedreiger op te sporen, het moest een rechtshulp verzoek in Amerika via Google doen om de gegevens van de persoon in kwestie te achterhalen.
Akyol krijgt het vaak te verduren wanneer hij een column schrijft over Turkije, het land van zijn ouders. Bij kritiek op Turkije wordt hij bedreigd door Turken, bij kritiek op Nederland zijn de Nederlanders boos. Hij kan het dus nooit goed doen. Deze zomer werd ene Khalid H. nog tot vier dagen cel veroordeeld omdat hij Akyol negen nare berichten had gestuurd via Facebook.
Zelf heeft Eus wel een tip voor mensen die het gezellig willen hebben op social media.
Hier weer de maandelijkse mededeling dat iedereen die níet obsessief, haatdragend of een man is (stom volk) er beter aandoet op me op https://t.co/Bhkkdg8dqK te volgen. Daar zijn de menssn nog nog niet compleet de kluts kwijt. Kusjes. — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) November 15, 2019
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’