TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In alle branches wordt naarstig gezocht naar oplossingen in deze coronatijd. Ook theaterproducenten buigen zich over manieren om in het nieuwe seizoen weer bezoekers te kunnen ontvangen.
Het doel is om in ieder geval te zorgen dat de bedrijven in leven kunnen blijven, zo zegt producent van Stage Entertainment Albert Verlinde in een artikel in De Volkskrant. "Dat betekent dat de zaal voor de helft is bezet en je niet verdient wat je zou willen verdienen, maar je houdt daarmee wel je bedrijf overeind. En je zorgt ervoor dat je mensen weer aan het werk kunnen", zo zegt hij.
Meerdere partijen kijken naar oplossingen voor de nieuwbakken samenleving, waarin afstand houden leidend is. "De opstelling in de zaal wordt dan zo dat er om en om rijen leeg blijven en dat je schotjes meekrijgt die je tussen jezelf en het andere publiek kunt zetten. Dat plan ontwikkelen we niet alleen voor Stage Entertainment, maar bijvoorbeeld ook Carré en het Nieuwe Luxortheater in Rotterdam willen eraan meewerken."
Verlinde zegt in de krant dat hij hoopt dat er op 1 september van dit jaar weer gedraaid kan worden.
Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025
15:56Merel Ek moeder geworden van eerste kindje