TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In alle branches wordt naarstig gezocht naar oplossingen in deze coronatijd. Ook theaterproducenten buigen zich over manieren om in het nieuwe seizoen weer bezoekers te kunnen ontvangen.
Het doel is om in ieder geval te zorgen dat de bedrijven in leven kunnen blijven, zo zegt producent van Stage Entertainment Albert Verlinde in een artikel in De Volkskrant. "Dat betekent dat de zaal voor de helft is bezet en je niet verdient wat je zou willen verdienen, maar je houdt daarmee wel je bedrijf overeind. En je zorgt ervoor dat je mensen weer aan het werk kunnen", zo zegt hij.
Meerdere partijen kijken naar oplossingen voor de nieuwbakken samenleving, waarin afstand houden leidend is. "De opstelling in de zaal wordt dan zo dat er om en om rijen leeg blijven en dat je schotjes meekrijgt die je tussen jezelf en het andere publiek kunt zetten. Dat plan ontwikkelen we niet alleen voor Stage Entertainment, maar bijvoorbeeld ook Carré en het Nieuwe Luxortheater in Rotterdam willen eraan meewerken."
Verlinde zegt in de krant dat hij hoopt dat er op 1 september van dit jaar weer gedraaid kan worden.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026