TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Natuurlijk is het Spuiten en slikken-platform gericht op voorlichting met betrekking tot seks en drugs. Iedereen die vragen heeft over die onderwerpen kan hier terecht. Het meest kun je vinden op de Spuiten en Slikken-website, met daarop informatieve artikelen en het compleet vernieuwd Seks- en Drugswoordenboek.
Daarnaast verschijnen er wekelijks nieuwe afleveringen op YouTube en NPO3.nl van drie webseries: Emma's Peepshow (Emma Wortelboer), De Seksmobiel (Jurre Geluk) en Drugslab (Nellie Benner, Bastiaan Rosman en Dzifa Kusenuh).
Presentator Jurre Geluk: „Jonge mensen zitten tegenwoordig nu eenmaal vooral meer online, dus daar willen wij ook zitten. We willen met Spuiten en slikken niet alleen voorlichting geven over seks en drugs maar ook echt in contact staan met onze kijkers. Bij ons krijgen ze de vrijheid om hun verhaal te delen of om vragen te stellen die veel andere mensen niet durven te stellen. Wij staan echt open voor álles. Daar ben ik supertrots op.”
Veel bekende presentatoren begonnen ooit bij Spuiten en slikken. Filemon Wesselink, Sander Lantinga, Nicolette Kluijver, Jan Versteegh, Sophie Hilbrand, Tim Hofman en Geraldine Kemper waren allen ooit te bewonderen bij het vaak omstreden programma.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers