TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Natuurlijk is het Spuiten en slikken-platform gericht op voorlichting met betrekking tot seks en drugs. Iedereen die vragen heeft over die onderwerpen kan hier terecht. Het meest kun je vinden op de Spuiten en Slikken-website, met daarop informatieve artikelen en het compleet vernieuwd Seks- en Drugswoordenboek.
Daarnaast verschijnen er wekelijks nieuwe afleveringen op YouTube en NPO3.nl van drie webseries: Emma's Peepshow (Emma Wortelboer), De Seksmobiel (Jurre Geluk) en Drugslab (Nellie Benner, Bastiaan Rosman en Dzifa Kusenuh).
Presentator Jurre Geluk: „Jonge mensen zitten tegenwoordig nu eenmaal vooral meer online, dus daar willen wij ook zitten. We willen met Spuiten en slikken niet alleen voorlichting geven over seks en drugs maar ook echt in contact staan met onze kijkers. Bij ons krijgen ze de vrijheid om hun verhaal te delen of om vragen te stellen die veel andere mensen niet durven te stellen. Wij staan echt open voor álles. Daar ben ik supertrots op.”
Veel bekende presentatoren begonnen ooit bij Spuiten en slikken. Filemon Wesselink, Sander Lantinga, Nicolette Kluijver, Jan Versteegh, Sophie Hilbrand, Tim Hofman en Geraldine Kemper waren allen ooit te bewonderen bij het vaak omstreden programma.
Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun
20:22Kees blikt terug op B&B Vol Liefde: 'Dat was niet handig van mij om te zeggen'
19:59RTL deelt eerste beelden van comeback Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family
19:35Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
14:30Oh jeej: de scheidsrechter moet ingrijpen tijdens bondjesceremonie De Bondgenoten