TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Natuurlijk is het Spuiten en slikken-platform gericht op voorlichting met betrekking tot seks en drugs. Iedereen die vragen heeft over die onderwerpen kan hier terecht. Het meest kun je vinden op de Spuiten en Slikken-website, met daarop informatieve artikelen en het compleet vernieuwd Seks- en Drugswoordenboek.
Daarnaast verschijnen er wekelijks nieuwe afleveringen op YouTube en NPO3.nl van drie webseries: Emma's Peepshow (Emma Wortelboer), De Seksmobiel (Jurre Geluk) en Drugslab (Nellie Benner, Bastiaan Rosman en Dzifa Kusenuh).
Presentator Jurre Geluk: „Jonge mensen zitten tegenwoordig nu eenmaal vooral meer online, dus daar willen wij ook zitten. We willen met Spuiten en slikken niet alleen voorlichting geven over seks en drugs maar ook echt in contact staan met onze kijkers. Bij ons krijgen ze de vrijheid om hun verhaal te delen of om vragen te stellen die veel andere mensen niet durven te stellen. Wij staan echt open voor álles. Daar ben ik supertrots op.”
Veel bekende presentatoren begonnen ooit bij Spuiten en slikken. Filemon Wesselink, Sander Lantinga, Nicolette Kluijver, Jan Versteegh, Sophie Hilbrand, Tim Hofman en Geraldine Kemper waren allen ooit te bewonderen bij het vaak omstreden programma.
De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu